Oddíly

Rekreační oddíl
Oddíl hraje v pondělí od 17 do 21 hodin a je určen rekreačním hráčům bez ohledu na věk a výkonnost. Hraje se zde dlouhodobá rekreační soutěž jednotlivců, v níž jsou hráči rozděleni podle výkonnosti a občas jednorázové turnaje dvouher a čtyřher. Nedochazí zde k tréninku hráčů, jde o hraní rekreačních soutěže a v mezičasech o volné hraní.

Hlavní náplní rekreačního oddílu je Liga TTC Praha, což je dlouhodobá soutěž jednotlivců.
Ligu TTC Praha doplňují Poháry TTC Praha. Tyto turnaje se hrají jednorázově (Podzimní, Vánoční, Mistrovství a Velikonoční).

Oddíl registrovaných hráčů
Zhruba po 18 letech činnosti rekreačního oddílu jsme přes turnaje, které pořádáme pro veřejnost, získali další kvalitní hráče a zapojili jsme se spolu s nejlepšími hráči rekreačního oddílu do registrovaných soutěží PSST. Začali jsme sezónou 2010 - 11, do které jsme postavili dvě družstva mužů A a B do 6. třídy pražského přeboru. Z řad oddílu mládeže jsme postavili jedno družstvo dorostu (2. třída) a jedno družstvo starších žáků (2. třída).

Oddíl mládeže
Oddíl trénuje v pondělí, středu a čtvrtek od 15.30 do 17 hodin. Část tréninku je průpravná, v níž se hráči učí jednotlivé úşdery a zdokonalují se v nich. Část je soutěživá. Trénink vede trenér licence C. K dispozici je i tréninkový robot. V oddílu jsou žáci a dorostenci různé výkonnostní úrovně - v tuto chvíli začátečníci a mírně pokročilí. Hráči se dle svých výsledků mohou rozhodnout, zda budou hrát rekreačně a nebo se budou připravovat na hraní v registrované žákovské či dorostenecké soutěži (ti nejlepší mohou hrát i v registrované soutěži dospělých).
Video najdete zde.

CZ liga
Nejde o klasický oddíl s pevným hracím dnem. Hráči hrají dvoukolově rekreační soutěž jednotlivců každý s každým, přičemž termíny zápasů si domlouvají individuálně.
CZ liga po několiak letech skončila a o její znovuobnovení nebyl zájem.

Hrajeme v herně stolního tenisu Centrum stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 (BUS 103 z metra Ládví, stanice Kokořínská).Středa 29.05.2024

Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Naši mládež podporuje Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř
Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT