Petr Barcal - realitní makléř


Nábor

Provádíme průběžně nábor do všech oddílů.

Přijmeme rekreační hráče všech výkonností od začátečníků po pokročilé do pondělního rekreačního oddílu (pondělí od 17 do 21 hodin v Centru zábavy Karlín). Věk nerozhoduje, ideální jsou rodinné páry rodič - dítě›, ale i samostatně dospělí či samostatně děti. V tomto oddílu probíhá pouze hra, nikoli trénink s trenérem.

Přijímáme pokročilé hráče pro hru v našich registrovaných týmech soutěžích Pražského svazu stolního tenisu v kategoriích muži (5. až 7. třída), ženy (1. třída), dorostenci (2. třída) a žáci (3. třída). Soutěže hrajeme od středy do pátku (doma), tréninky jsou v pátek, popř. v časech odpadlých utkání v hracích dnech.

Přijímáme žáky a dorostence do oddílu mládeže, který trénuje v pondělí, středu a čtvrtek od 15.30 do 17.00 v Centru stolního tenisu Ďáblice. Zde trénují jak rekreační hráčii, tak hráči registrovaní. Trénink probíhá pod vedením trenéra licence C.

Bližší informace získáte od pondělí do čtvrtka od 14 do 21 hodin na telefonu 222 315 265, popř. na osobním mobilu prezidenta klubu 603 451 965 nebo na stránce http://www.mladez.ttcpraha.cz.Pondělí 23.04.2018

Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Naši mládež podporuje Magistrát hl. m. Prahy
Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT